Grad i okolica

PRAZNIK RADA: Sutra svi na prvomajski fažol!

Ove godine Grad Ploče organizira proslavu Međunarodnog praznika rada – 1. svibanj



Program započinje već u 6.00 sati ujutro okupljanjem ispred Crkve Kraljice Neba i Zemlje u Pločama članova MK Neretvanski Gusari Dolina Neretve odakle će krenuti na budnicu ulicama Ploča.
Hrvatska seljačka Glazba Komin budnicom u 7.00 sati će prodefilirati gradom do centralnog mjesta proslave, trga pored pločanske crkve.

Uz prigodni program predstavit će nam se i mladi pločanski šahisti.

Tradicionalna podjela “prvomajskog” fažola je u 10.30 sati.

Pozivamo sve građane grada Ploča i okolnih mjesta da se pridruže proslavi obilježavanja Praznika rada u što većem broju. Sve posjetitelje očekuje bogata ponuda zabavnog sadržaja i vrhunski fažol!

VIDIMO SE!

Grad Ploče

Možda ti se sviđa

Grad i okolica

Trupijada u Pločama

TZ Grada Ploča i AMK Racing team Ploče uspješnom suradnjom održali su tradicionalnu trupijadu, koja je i ove godine izmamila
Grad i okolica

„Svakom mještaninu vrpca na grudima“ povodom Dana ružičaste vrpce

U Pločama je u organizaciji udruge Vita članice Hrvatskog foruma protiv raka dojke Europa Donna-Hrvatska, provedena akcija kojom se želi