Grad i okolica

„Europa je naš dom“: Leptirići potpisali projekt vrijedan 50 tisuća kuna

Predsjednica udruge Leptirići Ivana Nikolac i Državna tajnica Ministarstva vanjskih i europskih poslova Andreja Metelko-Zgombić 03.veljače potpisali su Ugovor o financiranju projekta „Europa je naš dom“.


Autorica projekta čija je vrijednost 50.000,00 kuna je Ives Tošić.

Projekt će se provoditi s ciljem informiranja djece i mldih o Europskoj uniji, institucijama EU, predsjedanju Hrvatske EU, zajedničkim politikama i odlukama koje utječu na kvalitetu života, jednake mogućnosti, ravnopravnost građana, te prednosti koje pruža članstvo u EU.

Partner na projektu je Osnova škola Vladimira Nazora Ploče.

 

Možda ti se sviđa

Grad i okolica

Trupijada u Pločama

TZ Grada Ploča i AMK Racing team Ploče uspješnom suradnjom održali su tradicionalnu trupijadu, koja je i ove godine izmamila
Grad i okolica

„Svakom mještaninu vrpca na grudima“ povodom Dana ružičaste vrpce

U Pločama je u organizaciji udruge Vita članice Hrvatskog foruma protiv raka dojke Europa Donna-Hrvatska, provedena akcija kojom se želi