Politika

UKLONJENA OŠTEĆENA FASADA: JVP Ploče u prvoj akciji s teleskopskom autoplatformom

Pripadnici JVP Ploče jutros su uz upotrebu teleskopske autoplatforme uklonili dio oštećene fasade na neboderu u ulici Vladimira Nazora broj 51.



Već duže vrijeme dijelovi fasade bi se pod vremenskim utjecajima odvajali od objekta i padali na ulicu te izravno ugrožavali živote građana i pričinjavali štetu na imovini.

Ova akcija je posebna za JVP Ploče jer se po prvi put u gradu upotrebljavala novonabavljena teleskopska platforma, a pripadnici postrojbe su tom prilikom građanima demonstrirali mogućnosti vozila i uvježbanost.

 

 

 

Možda ti se sviđa

Politika

PROMJENA VLASTI – PREDUVJET NAPRETKA

Jednostranački sustav gospodarstvo u Pločama je doveo do potpunoga kolapsa – ističu predstavnici HNS-a, HSLS-a i LS-a – Unatoč pozivima,
RO-RO terminal
Politika

INVESTICIJSKI ZAHVAT LUČKE UPRAVE PLOČE: Putnički i teretni terminal

U okviru opsežnih investicijskih aktivnosti koje Lučka Uprava Ploče provodi značajno mjesto pripada gradnji suvremenog RO-RO terminala za međunarodni teretni