Politika

Započela sanacija rive u Pločama

Prema obavijesti koja je vidljiva na Službenoj facebook stranici Miše Krstičevića, gradonačelnika Ploča, jutros je započela sanacija pločanske rive.



Sanacija rive u Pločama obuhvaća kamenorezačke radove, pažljivo ručno skidanje oštećenih i ugradnja novih kamenih ploča, na mjesta gdje su bile oštećene ploče, kao i na mjesta gdje su ploče nedostajale. Izmjena kamenih ploča trebala bi se obaviti na 12 ili više različitih mjesta ukupne kvadrature 85 m2

Također će se uzvršiti i izrada i ugradba kamenih poklopnica obrađenih štokovanjem i s oborenim vanjskim rubom. U svemu prema postojećem uzorku poklopnica na rivi.

Vrijednost radova je 79.020,00 kn +PDV. Sredstva za nabavu planirana su Proračunom Dubrovačko-neretvanske županije za 2017. godinu.

Možda ti se sviđa

Politika

PROMJENA VLASTI – PREDUVJET NAPRETKA

Jednostranački sustav gospodarstvo u Pločama je doveo do potpunoga kolapsa – ističu predstavnici HNS-a, HSLS-a i LS-a – Unatoč pozivima,
RO-RO terminal
Politika

INVESTICIJSKI ZAHVAT LUČKE UPRAVE PLOČE: Putnički i teretni terminal

U okviru opsežnih investicijskih aktivnosti koje Lučka Uprava Ploče provodi značajno mjesto pripada gradnji suvremenog RO-RO terminala za međunarodni teretni