Aktualno

Kriza rezultata: Jadran LP upisao drugi poraz zaredom

Jučer je naš trećeligaš gostovao na teškom terenu u Parku Mladeži protiv nekadašnjeg prvoligaša RNK Split.

Želja Jadranaša je bila ostati neporažen ali Split se pokazao kao bolja i konkretnija momčad. Nije Jadran dobro otvorio utakmicu, prvo poluvrijeme je Split vodio 3:0 i praktički osigurao pobjedu s ta tri pogotka (21., 24. i 33. minuta). Opet naši igrači nisu bili koncentrirani kod njihovih napada i prekida. Takoreći, zabili smo sami sebi 3 gola!

U drugom poluvremenu Jadran se probudio i počeo prijetiti da bi Jurčević nakon dobre akcije smanjio na 3:1 u 52. minuti. Njegov četvrti pogodak ove sezone. Pogađao je po jednom  još u 1., 2. i 3. kolu.  Nastavili su Jadranaši prijetiti ali nije bilo sreće i to je ostao konačan rezultat.

– “Treba brzo zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se sljedećoj suboti kada nam u goste dolazi Croatia iz Zmijavaca. Trebat će dobro potegnuti da 3 boda ostanu u Pločama.” – poručili su nakon završetka utakmice iz uprave kluba.