Putem platforme doniraj.hr pokrenuta je humanitarna akcija za prikljupljanje sredstava za našu udrugu Radost.
Cilj projekta obuhvaća investicijsko ulaganje u području društvenog i socijalnog djelovanja, kako bi se povećala kvaliteta života i standard usluga u lokalnoj zajednici a ranjive skupine djece s teškoćama u razvoju i osoba s intelektualnim teškoćama.
Uvažavajući istaknutost i aktivno sudjelovanje Udruge u zajednici koja pruža usluge za više od 90 djeca s teškoćama u razvoju i za 20 odraslih osoba s invaliditetom kroz usluge poput poludnevnog boravka, osobne asistencije, psihosocijalne podrške (logopedske, edukacijsko-rehabilitacijske, psihološke i pedagoške terapije) i sl., investicijsko ulaganje kakvo je predloženo značajno će unaprijediti kapacitete društvene zajednice za brigu i skrb oko svojih najranjivijih članova, pišu iz udruge Radost.
Potreban iznos za projekt je 19.427,50 eura, a iz udruge ze zahvaljuju doniraj.hr što su prepoznali njihov rad i potrebu investicijskog ulaganja u korist naših članova, malih i velikih Radosnih.
Više na linku https://doniraj.hr/product/radost/