Luka Ploče

Mirko Žderić novi predsjednik Glavne skupštine Luke Ploče, pola milijuna kuna dobiti u 2019.

Dana 07.08.2020. godine u poslovnim prostorijama Luke Ploče d.d. u Pločama, Trg kralja Tomislava 21, održana je Glavna skupština dioničkog društva Luka Ploče d.d.



Utvrđeno je da je Luka Ploče d.d. u godini koja je završila 31.12.2019. godine ostvarila dobit u iznosu od 521.863,59 kuna. Ostvarena dobit Luke Ploče d.d. raspoređuje se u zadržanu dobit.

Također, donijeta je odluka o opozivu predsjednika Glavne skupštine Luke Ploče d.d. Željke Dodig. Za predsjednika Glavne skupštine Luke Ploče d.d. izabran je Mirko Žderić na mandatno razdoblje od 4 (slovima: četiri) godine.

 

Možda ti se sviđa

Luka Ploče

Luka Ploče d.d. otvorila račun na Facebooku

Luka Ploče d.d. je danas obavijestila da je na najpopularnijoj društvenoj mreži, facebooku otvorila svoje službene stranice. Prateći trendove, Luka
Luka Ploče

Luka Ploče organizirala iskrcaj 80 Hyundai strojeva

Luka Ploče organizirala je iskrcaj ukupno 80 Hyundai strojeva- rovokopača i utovarivača za tvrtku Lager, što je najveća pojedinačna isporuka