Crna kronika

Metković: Bosanac uhvaćen s dopingom

Policija, Foto Autoklub

Na graničnim prijelazima Metković, Nova Sela, Zaton Doli i Klek, granična policija PGP Metković i Ston u trinaest navrata pronašla drogu, i to marihuanu, hašiš, halucinogene gljive te više komada nedozvoljenih tableta.

Radi se o 12 stranih i dva hrvatska državljanina kod kojih su opojna sredstva pronađena prilikom ulazne odnosno izlazne granične kontrole. 

Svi su prekršajni sankcionirani sukladno odredbama Zakona o suzbijanju zlouporabe opojnih droga, dok je 42-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine kazneno prijavljen zbog kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa tvari zabranjenih u sportu. 

Naime, prilikom ulazne granične kontrole na graničnom prijelazu Metković, granična policija u suradnji s djelatnicima carine, kod njega je pronašla i oduzela 131 ampulu testosterona koji se nalazi na listi tvari zabranjenih u sportu.

Tekst: Stanislav Soldo, www.slobodnadalmacija.hr
Foto: Auto Klub

Možda ti se sviđa

Crna kronika

ŠVERCERI U DOLINI NERETVE

Zbog nekontroliranog uvoza svinja u posljednje je vrijeme propalo više svinjogojskih farmi. Iz susjedne Hercegovine pristiže meso po nelojalno niskim
Crna kronika

Krao dizel iz vozila u Opuzenu i Pločama

Policijski službenici Policijske postaje Metković i Policijske postaje Ploče dovršili su kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom osumnjičenim za kazneno djelo teške