Kultura

Završni koncert Glazbenog odjela OŠ Vladimir Nazor Ploče

Večeras je u prekrasnom ambijentu ispred fontane Pučkog otvorenog učilišta u Pločama održan Završni koncert Glazbenog odjela Osnovne škole Vladimir Nazor Ploče.



Pred ponosnim roditeljima i prijateljima, naši mali i mladi virtuozi su pokazali svoje zavidno umijeće i glazbeni talent. Nastupilo je 15 polaznika pločanske glazbene škole pod budnim okom profesora Ive Babića, Iride Oršulić i Jasne Krilić.

Nazočne je pozdravio i dogradonačelnik Ploča Zoran Majstrović.

Svi koju su bili mogli su uživati u djelima Bacha, Mozarta, Schumanna, Clementija.. u zaista odličnom glazbenom ambijentu ispred Pučkog otvorenog učilišta i uvjeriti se u talent naših mladih sugrađana.

 

Možda ti se sviđa

Divlje odlagaliste
Kultura

DOGOVOROM PROTIV “DIVLJAKA”

Prema ocjeni stručnjaka jedino dugoročno rješenje je izgradnja zajedničkog odlagališta za sve neretvanske gradove i općine Sanacija odlagališta otpada na
Kultura

Gitarski duo Ravi Shrestha & Miha Petric

Ne propustite večer prožetu zvukom flamenka, jazza, bluesa i etno glazbe inspiriranu melodijama sa područja Španjolske, Latinske Amerike i Balkana.