STAROGODIŠNJI LUNA PUB KVIZ – Izvješće
U zadnjem ovogodišnjem Neretvanskom pub kvizu, koji je održan u pločanskom cb Luna, pobjeda je otišla ekipi QUATTRO STAGIONI, koji su upisali ukupno 104,5 bodova, te su dobili poklon bon od 300 kuna za konzumaciju pića u cb Luna. Drugoplasirana ekipa ČVOR ČEVELJUŠA sa 102 boda, dobila je bon od 200 kuna, dok su trećeplasirani UHMELJI sa 91,5 bodom dobili bon od 100 kuna.
Jumbo pizzu i turu pića u pločanskom restoranu FULIN za četvrto mjesto su dobili CIPLI IZ PORTA, dok su TRLILULE za peto mjesto dobili jumbo pizzu i piće od počanskog fast fooda ASTERIX.
Na kvizu je nastupilo ukupno 13 ekipa, a u kategoriji LAKILUZER, za deseto mjesto, tura pića otišla je ekipi 23 NIJANSE PRUNJKA-TRIBUTE TO SARMA.