Odigrano je osmo kolo Neretvanske sportske kvizaške lige, a pobjedu je tijesno ostvarila ekipa RĐE LJUBUŠKI 94, koja je upisala 102 boda, te zaradila turu pića od domaćina događaja i jumbo pizzu od Fast Food Mamma Mia.
Turu pića je dobila i drugoplasirana ekipa ROGOTINAIKOS, koja je imala samo tri boda manje (jedan odgovor), dok je u kategoriji LAKILUZER tura pića za sedmo mjesto pripala ekipi MNK CRNI PUT.

Na ukupnoj tablici trenutno je u vodstvu ekipa ROGOTINAIKOS sa 295 bodova, ispred RĐA LJUBUŠKI 94, koji imaju 290, dok je trećeplasirana ekipa MNK CRNI PUT sa 285 bodova.

Sljedeće deveto kolo igra se u utorak 28. studenoga, dok će se u petak 24. studenoga s početkom u 20 sati odigrati opći pub kviz u opuzenskom Motel Delta.